Lāčplēša dienas koncerts

sestdiena, 11. Nov, plkst. 18.00

Norises vieta: Mazā zāle
Pasākuma organizators: Dzintaru koncertzāle

Dalībnieki:
Arta Arnicāne, klavieres

Programmā:
Jānis Mediņš, Dainas klavierēm
u.c. komponistu skaņdarbi

Spēja aizraut klausītājus un radīt īpašu koncerta atmosfēru ir nodrošinājusi pianistes Artas Arnicānes koncertdarbību un pieprasījumu pēc mākslinieces radošajiem projektiem visā Eiropā. Interpretāciju dvēseliskais siltums savienojas ar izsmalcinātu inteliģenci, ļaujot mūziķei sasniegt ikvienu klausītāju gan no skatuves lielās koncertzālēs, gan šaurā kamermūzikas cienītāju lokā.

Pianiste studējusi pie ievērojamiem mūziķiem – Teofīla Biķa un Sergeja Osokina Latvijā, Normas Fišeres Anglijā un Homero Frančeša Šveicē. Arta ar izcilību absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, Skotijas Karalisko konservatoriju un Cīrihes Mākslu universitāti, kopumā iegūstot četrus atskaņotājmākslas maģistra grādus un studiju cikla noslēgumā Cīrihē tiem pievienojot Mūzikas pedagoģijas maģistra diplomu (2012).

Arta ir vairāku izpildītājmākslas konkursu laureāte un neskaitāmu speciālbalvu ieguvēja. Īpaši spilgti Arta sevi pieteica 2010. gadā, iegūstot augstākās godalgas pianistu konkursos Šveicē, Anglijā, Polijā un Spānijā. Vēl pēc gada Arta kļuva par starptautiskā konkursa Prāgas Pavasaris uzvarētāju, kam sekoja virkne piedāvājumu uzstāties Čehijas un Šveices pilsētās rīkotajos koncertos un festivālos, būtiski sekmējot pianistes starptautisko atpazīstamību.

Pasākuma organizators: Dzintaru koncertzāle