Elīna Garanča un draugi, diriģents Karels Marks Šišons

pirmdiena, 10. Jūl, plkst. 20.00

Norises vieta: Lielā zāle
Pasākuma organizators: Art Forte SIA

Aptuvenais koncerta ilgums: 2 stundas 30 minūtes

Kopš 2016. gada visu laiku labākā Latvijas operdziedātāja, mecosoprāns Elīna Garanča un kompānija “Art Forte” sadarbojas projektā “Elīna Garanča un draugi”, piedāvājot Dzintaru koncertzāles publikai patiesi brīnišķīgus koncertus – tajos ir uzstājušās gan pasaules operas zvaigznes, gan perspektīvi jauni dziedātāji, kurus gaida spoža karjera. Dmitrija Hvorostovska, Hiblas Gerzmavas, Olgas Peretjatko, Dmitro Popova, Džonatana Titelmana un Marinas Monso uzstāšanās kopā projekta mākslinieciskā vadītāja Karela Marka Šišona diriģēto Festivāla orķestri sagādājušas spilgtus un neaizmirstamus iespaidus skatītājiem un klausītājiem. Cikla “Elīna Garanča un draugi” pasākumi neapšaubāmi ir kļuvuši par Jūrmalas vasaras koncertsezonas vizītkarti un vienu no spožākajām tās rotām.

Drīzumā  sekos arī informācija par solistiem, kuri šogad uzstāsies kopā ar Elīnu Garanču un Karelu Marku Šišonu 10. jūlijā Dzintaru koncertzālē.

Biļetes Dzintaru koncertzāles un „Biļešu Paradīzes” tīkla kasēs, www.bilesuparadize.lv.

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Pasākuma organizators: Art Forte SIA