Riodežaneiro džeza vakars ar Kiko Freitas (Brazīlija) un Hesus Molina (Kolumbija)

sestdiena, 1. Okt, plkst. 19.00

Norises vieta: Mazā zāle
Pasākuma organizators: Dzintaru koncertzāle

Dalībnieki:

Kiko Freitas

Hesus Molina (Jesus Molina)

Mats Holmkvists (Mats Holmquist)

Latvijas Radio bigbends

Koncertā Latvijas Radio bigbends (LRBB) izpildīs brazīļu mūzikas leģendas Antonio Karlosa Žobima (Antônio Carlos Jobim) skaņdarbus, ko aranžējis viens no pasaules vadošajiem bigbendu diriģentiem – zviedru komponists Mats Holmkvists (Mats Holmquist).

Programmā “Riodežaneiro džeza vakars ar Kiko Freitas (Brazīlija) un Hesus Molina (Kolumbija)” iekļauti skaņdarbi no Mata Holmkvista topošā albuma “A Tribute to Jobim”, kurā Žobima saules un siltuma caurstrāvotie bosanovas meistardarbi aranžēti ar tikai M. Holmkvistam raksturīgo stilistisko pieskārienu. Koncertā skanēs leģendārie “Desafinado”, “Manha Da Carnaval”, “One Note Samba”, “Agua De Beber” un citi.

Īpašu toni vakaram piešķirs Brazīlijas šī brīža labākais bundzinieks Kiko Freitas, ko žurnāls “Modern Drummer” 2019. gadā nosauca par “Pasaules mūzikas bundzinieku Nr 1”.

Pie taustiņinstrumentiem sēdīsies uzlecošā džeza zvaigzne, viens no labākajiem jaunās paaudzes pianistiem, Hesus Molina (Jesus Molina), kurš muzicējis kopā ar tādiem grandiem kā Rendijs Brekers (Randy Brecker) un Džons Patituči (John Pattitucci).

Pasākuma organizators: Dzintaru koncertzāle