Koncertieraksti ļoti īpašiem cilvēkiem

Ģimenes, kur aug bērni un pusaudži ar autismu un citām uztveres grūtībām, bieži saskaras ar to, ka nevar aizvest savu radu uz pasākumu neprognozējamas uzvedības vai reakcijas dēļ. Ar šī projekta aktivitātēm ļoti īpašiem cilvēkiem vēlamies maksimāli pielāgot saturu un vidi, lai viņiem būtu iespēja pieredzēt īstu koncertu īstajā koncertzālē. Ticam, ka tas uzlabotu šo cilvēku un viņu ģimeņu dzīves kvalitāti. Vēlamies attīstīt un turpināt uzsākto ceļu pie klausītājiem, tostarp veicinot kvalitatīva kultūras produkta pieejamību cilvēkiem ar īpašām uztveres vajadzībām un celt viņu dzīves kvalitāti, radot atbalsta instrumentus.

Koncertieraksts ļoti īpašiem cilvēkiem. “Brīnumainās balsis”

Koncertieraksts ļoti īpašiem cilvēkiem. “Brīnumainās balsis”

Rekomendējamais vecums 8-15 gadi

Koncertprogramma atklās cilvēka balss bagātās krāsas solo un ansamblī, akadēmiskajā mūzikā, operā un populārajā mūzikā. Iepazīstinās ar cilvēka balss plašo spektru, sākot ar bērnu balsīm – dzidro zēna un meitenes balsi populārajā mūzikā, turpinot ar spožo soprānu un tenoru, samtaino un zemo mecosoprāna balsi klasiskajā mūzikā. Atis Ieviņa pārziņā rokmūzikas dziedātāju balsis un dziedāšanas veidi. bet vokālā grupa “Latvian Voices” savā priekšnesumā plašā spektrā atainos daudzbalsīgās dziedāšanas tradīcijas.

Pirkt biļetiread more
Koncertieraksts ļoti īpašiem cilvēkiem. “Populāras melodijas no multfilmām, mūzikliem un tautasdziesmas”

Koncertieraksts ļoti īpašiem cilvēkiem. “Populāras melodijas no multfilmām, mūzikliem un tautasdziesmas”

Rekomendējamais vecums 5-13 gadi

Programma “Populāras melodijas no multfilmām, mūzikliem un tautasdziesmas” atklās bagāto dziesmu pasauli, iekļaujot programmā ļoti plašu un saistošu dziesmu žanra spektru – gan latviešu tautas dziesmas un latviešu komponistu oriģināldziesmas bērniem, gan dziesmas no animācijas filmām un mūzikliem, gan vienkārši populāras dziesmas no popmūzikas žanra.

Pirkt biļetiread more
Koncertieraksts ļoti īpašiem cilvēkiem. “Mazais princis”

Koncertieraksts ļoti īpašiem cilvēkiem. “Mazais princis”

Plašai auditorijai – 2-18 gadi

Muzikālais uzvedums “Mazais princis” veidots pēc franču rakstnieka A.de Sent- Ekziperī slavenā literārā darba motīviem. Tā galveno domu- mēs esam atbildīgi par ikvienu, kuru pieradinām, vienalga, vai tā būtu roze, lapsa, vai cilvēks, paspilgtina uzveduma izvēlētā mūzika- D.Elingtona, Ē.Satī, Ž.Beko un citu franču populārās mūzikas autoru skaņdarbi. Gan galveno varoņu – Mazā prinča, Zvaigznes, Lidotāja, Rozes, Lapsas, Čūskas dziedājumi, gan instrumentālās grupas skaņu raksts, gan laikmetīgās dejas akcenti pauž rakstnieka atziņu – pats svarīgākais uz Zemes un pat vismazākās planētas ir īsta draudzība un mīlestība.

Uzvedums paredzēts sākumskolas vecuma bērniem, bet, tā kā pasaka “Mazais princis” ietver daudz nozīmīgu un jebkurā vecumā saistošu domu, arī pieaugušie skatītāji tajā radīs filozofiskas atklāsmes par cilvēka personības šķautnēm un izpausmēm.

Pirkt biļetiread more

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta