VOICELESS: čellu maģija (Lietuva)

VOICELESS: čelli aizvietojuši ģitāras, vokālu un taustiņinstrumentus. Šī ir unikāla un revolucionāra ideja rokgrupai, kas izraisa īstu harismas izvirdumu

Izcilā Lietuviešu grupa VOICELESS (no angļu val. – bez balss) ieguva atpazīstamību, radot ne tikai savu oriģinālmūziku, bet arī izpildot dažādus populārus klasiskā roka piemērus savā aranžijā. Muzikālo izpildījumu lieliski papildina intriģējoši un skaisti video, ko jebkurš var novērtēt grupas Youtube kanālā un iedvesmoties, pirms doties uz koncertu.
Viņu koncertus Lietuvā publika uzņem ar īpašām ovācijām, grupai vētraini ieņemot kā vietu uz skatuves, tā klausītāju sirdis.

Grupā:
Tomas Mikalauskas – čells
Karolis Vaičiulis – čells
Konradas Daukšas – bungas

Čella mūzikas maģiju rada tās noslēpumainais, pavedinošais un smeldzīgais skanējums. Mūziķiem uzsākot spēlēt, no skatuves izstaro vīrišķs spēks, radot iespaidu, ka koncerta apmeklētāji vēro prasmīgus vīrus fiziskā darbā, taču sarežģītas celtnes vietā viņu rokās top aizraujoša melodija, kuras enerģija pārņem auditoriju.
Tie, kas jau pazīstami ar grupas daiļradi, noteikti atpazīs tās oriģinālmūziku, taču grupas repertuārā plaši pazīstamos roka klasikas gabalus nekavējoties atpazīs ikviens. Fascinējošās aranžijas liek aizdomāties, kā tik zināmas un pierastas melodijas iespējams pārradīt no jauna vien divu čellu un bungu izpildījumā, nezaudējot neko no melodijas oriģinālās burvības.
Grupas dalībnieki nekautrējas būt radoši, popularizējot savu mūziku, īpaši videorullīšos. Piemēram, dziesmas Timeless video uzņemts lauku ainavā starp govīm. Pozitīvas emocijas un asprātība neizpaliks arī uz skatuves.

Grupa šobrīd ir uz viļņa un Lietuvā uzstājas gan basketbolistiem, gan baznīcās un izpārdotos koncertos lielākajās Lietuvas koncertzālēs, kā Kauņas Filharmonijas zālē, Viļņas rātsnamā un daudzās citās.

VOICELESS ir gatavi uzstāties arī Latvijā un savaldzināt mūsu mūzikas mīļotāju sirdis. Programma būs daudzveidīga un sniegs gandarījumu ikvienam klātesošajam, bet saldajā ēdienā grupa pasniegs dažādus hitus no zināmajām rokgrupām Scorpions, Timeless, U2, Book of Love, Scientists, Halo, Nirvana, Adam u.c.

Grupės “VOICELESS” sudėtyje esančios violončelės pakeitė roko grupėse nejudinamas gitaras, vokalą ir klavišus. Tai tikras charizmos ugnikalnis!

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.