Viva l’amore!

Par īpašu tradīciju ir kļuvis Ineses Galantes vakars, kura laikā uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstāsies iemīļotas Latvijas un ārvalstu zvaigznes. Koncerta skatītājus gaida daudz pārsteigumu! Līdzās zvaigznēm koncertā piedalīsies arī daudz spilgtu un daudzsološu talantu. Koncertmeistares lomā šajā vakarā dzirdēsim emocionālo austriešu pianisti Grētu Erharteri-Sargsjanu. Uz skatuves kāps arī pati festivāla mūza un iedvesmotāja Inese Galante. Mākslinieku vidū arī Metropolitena un La Scala operu zvaigzne, ukraiņu bass Aleksandrs Cimbaljuks un Latvijas Nacionālās operas solists Artjoms Safronovs.

Koncertā “VIVA AMORE!” skanēs iemīļota klasika, kuru izpildīs un interpretēs gan populāri un spilgti solisti, gan jaunie talanti, kuri kļuvuši par Ineses Galantes labdarības fonda vizītkarti. Daudzi no viņiem pēc dalības konkursā “Ineses Galantes Talanti” turpina muzikālo karjeru ne tikai dzimtajā Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 10 minūtes

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta