Valērija Meladzes koncerts

Valērija Meladzes pagājušās ziemas koncerts Arēnā Rīga norisinājās ar lielu panākumu pilnībā izpārdotajā zālē, bet vasaras koncerts Jūrmalā izpārdots četrus mēnešus pirms pasākuma. Sakarā ar milzīgu skatītāju interesi, izziņots dziedātāja papildkoncerts Dzintaru koncertzālē 26.augustā.

Romantiskais un temperamentīgais Valērijs Meladze jau sen izpelnījās kvēlu Latvijas publikas mīlestību. Mākslinieka kontā ir desmitiem skaņdarbu, kas kļuvuši par absolūtu žanra klasiku, un kurus iemīļojuši miljoniem klausītāju visā pasaulē. Katra viņa dziesma ir piepildīta ar dziļu jēgu, un izpildītāja samtainā balss reti kuru atstāj vienaldzīgu. Dziedātāja publika ir kļuvusi ievērojami jaunāka. Viņa talants, kā arī dziesmu tekstu tematika un neviltots dvēseliskums atbalsojas visu vecumu klausītāju sirdīs – no ilggadējiem viņa daiļrades cienītājiem līdz pašām jaunākām klausītājām.

Dziedātāja repertuāra autors ir viņa brālis Konstantīns Meladze. Brāļu radošais tandēms – viena retā tembra balss un otra komponista talants, jau daudzus gadus klausītājiem dāvā sirsnīgus mīlestības un kaislības stāstus, kas izpildīti ar neatkārtojamu patiesumu un harizmu. Katrs skaņdarbs ir uzrakstīts ar neviltotu ticību brīnumam un īstajai mīlestībai, un tiek dziedāts ar neliekuļotu jūtīgumu un dvēseles maigumu.

Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Aptuvenais ilgums: 2 stundas
Ieeja pasākumā: no plkst. 18.30

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.