Uzlecošās zvaigznes: Jaunie un spožie

Šogad festivāla organizatori nolēmuši veltīt atsevišķu koncertu konkursa “Ineses Galantes Talanti” uzvarētājiem.  No visas sirds aicinām klausītājus izbaudīt jauno Latvijas mūziķu sniegumu.

Uzstāšanās uz Dzintaru koncertzāles vēsturiskās skatuves ar tās lielisko akustiku ir godpilna un prestiža iespēja demonstrēt savus solo priekšnesumus. Jaunie mūziķi sola pārsteigt publiku ar savu spilgto talantu un meistarību. Koncerta klausītājiem būs iespēja ieraudzīt un izjust lepnumu par mūsu valsts radošo potenciālu. Šis koncerts festivāla norisē būs jauns notikums, lai jaunajiem izpildītājmāksliniekiem rastu iespēju koncertēt uz lielās skatuves un praksē izbaudīt mūziķa profesiju.

Galvenie konkursa “Ineses Galantes Talanti” mērķi ir atklāt talantīgus mūziķus un veicināt viņu muzikālo attīstību. Konkursa laikā notiek interneta balsojums, kurā ik gadu vairāk nekā 70 000 klausītāju atdod savas balsis par labākajiem izpildītājiem. Katru gadu konkursā piedalās ap 300 apdāvinātu jauniešu, kuri sacenšas četrās kategorijās; vokālā māksla, taustiņinstrumentu spēle, stīgu instrumentu spēle, pūšaminstrumentu spēle un sitaminstrumentu spēle. Konkurss veicina talantīgo jauniešu muzikālo attīstību, viņiem gūstot atzinību ne tikai Latvijā, bet arī tālu ārpus Latvijas valsts robežām.

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 20 minūtes

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.