Telmans Guževskis. Klasiskās mūzikas koncerts “Mīlestības vārdi”

Dalībnieki:Telmans Guževskis – tenors, solo
Oļegs Žukovs – klavieres
Hose Luis Korvison Rohas – spāņu ģitāra

Lieliska dāvana dāmām!

Telmans Guževskis, starptautiski atzīts tenors, ielūdz uz pavasara un mīlestības svētkiem!

Spāņu, itāļu, franču un angļu mīlestības ārijas un dziesmas. Telmana balss un spāņu ģitāra Kubas viesa Hose Luisa Korvisona Rohasa izpildījumā radīs neaizmirstamu noskaņu un dāvās jums īstus mīlestības svētkus!

Telmans Guževskis ir starptautiski atzīts tenors un aktieris, 20. gadsimta diženā tenora Maestro Karlo Bergonzi (Itālija) skolnieks.

Mūzikas ieraksts ar Telmana Guževska balsi Džo Raita filmā “Anna Kareņina” bija izvirzīts Oskara balvai, un 2013. gada viņš saņēma Aivora Novello balvu. Telmans bija stipendiāts Londonas koledžās Trinity un Guildhall. 2006. gadā Telmans debitēja operā “Bohēma” Londonas Royal Albert Hall. Viņš regulāri uzstājas operas uzvedumos un koncertos Eiropā un citur, piedalās projektos un starptautiskos festivālos, filmu ierakstos. Holivudas kinoproducenta Cary Granat (Scream) jaunajā filmā Paris Song Telmans ieskaņoja trīs diženos tenoru balsis – Leonīdu Sobinovu, Žoržu Tīlu un Džovanni Martineli. 2014. gadā Olimpiskajās spēlēs Sočos zālē Medals Plaza Telmans Guževskis uzstājās ar solo koncertu, kas tika pārraidīts 40 valstīs.

Hosē Luiss Korvizons Rohass ir mūziķis un komponists, kurš pārstāv spāņu klasiskās ģitārspēles skolu.   Hosē sadarbojas un koncertē ar dažādiem kolektīviem Eiropā un Latīņamerikas valstīs. Hosē pats komponē un aranžē dziesmas un instrumentālus skaņdarbus ģitārai.

Oļegs Žukovs ir Latvijas Nacionālās operas koncertmeistars jau vairāk nekā 30 gadus. Vācijā un Itālijā viņš ir uzstājies kopā ar pasaules vadošajiem operas solistiem. Oļegs darbojas arī kā pedagogs, koncertē Latvijā un ārzemēs. Vokālā un instrumentālā kamermūzika ir viņa iecienītākie žanri.

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta