Spāņu ģitāras dvēsele. Pablo-Saincs Villegas

Aptuvenais koncerta ilgums: 2 stundas
No organizatora neatkarīgu iemeslu dēļ koncerts “Didula un viņa stīgu grupa. Pasaules Mūzika”, kas bija paredzēts 05.07.23. Dzintaru koncertzālē, nenotiks.
Tā vietā notiks Pablo Saincs-Villegas koncerts “Spānijas ģitāras dvēsele” 07.07.23. Dzintaru koncertzālē. Visas iegādātās biļetes ir derīgas, un tās nav nepieciešams mainīt.

Godātie ģitārmūzikas mīļotāji, jūs esat pilnīgi pierādījuši savu mīlestību pret šo instrumentu – saglabājiet biļetes, kas kādreiz tika iegādātas Didjūli koncertam.

Un tagad, beidzot, ar viņa svētību, mēs paziņojam par koncertu, kas noteikti notiks. Tas ir Spānijas ģitārists Pablo-Saincs Villegas. Tas bija tur, kur sākās Didjūli ģitāras ceļš.

Tagad mums jāiepazīstas ar mūziķi, kurš kļuvis par pasaules sensāciju, lielisku šīs paaudzes ģitāristu, kas iepazīts kā Spānijas ģitāras dvēsele.

Pablo-Saincs Villegas starptautiskajā prese ir atzīts kā Spānijas kultūras vēstnieks pasaulē. Izbaudiet nevaldāmo kaislību, kas izriet no tradīcijām, kuras izsaukta ar spāņu ģitāras maģiskajām sešām dvēseles stīgām.
Pievienojieties Pablo Sáinz-Villegasam muzikālā ceļojumā pa viņa dzimtenes ikoniskākajiem skaņdarbiem,sākot no izteiksmīgām un romantiskām melodijām līdz virtuoziem un ugunīgiem skaņdarbiem, kas jebkad rakstīti šim instrumentam.

Ļaujieties pārsteigumam un izbaudiet ģitāras spēli kā vēl nekad agrāk!

Iespējams iegādāties biļetes par veco cenu mēneša laikā.  Biļetes, kas iegādātas uz Diduļa koncertu, ir derīgas. Info: +371 28 491 488.

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta