Ričards Klaidermans

31. augustā Dzintaru koncertzālē notiks izcilā franču pianista Ričarda Klaidermana koncerts, kurā mākslinieks uzstāsies kopā ar stīgu orķestri. Šis pasākums sola būt viens no šīs vasaras kultūras notikumu kulminācijas punktiem, piedāvājot apmeklētājiem unikālu iespēju dzīvot cauri emocionāli piesātinātai muzikālai pieredzei. Ričards Klaidermans, kuru bieži dēvē par “pianistu mīlestībai”, ir pazīstams ar savu spēju aizsniegt klausītāju sirdis ar katru klavieres taustiņa pieskārienu. Viņa repertuārā ir gan klasiskās mūzikas šedevri, gan mūsdienīgas kompozīcijas, kas kopā ar stīgu orķestra bagātīgo skanējumu radīs neaizmirstamu vakaru.

Pasākuma biļetes jau ir pieejamas pārdošanā, un tās var iegādāties tiešsaistē. Ņemot vērā Ričarda Klaidermana un stīgu orķestra popularitāti, aicinām interesentus nekavēties ar biļešu iegādi, lai nodrošinātu sev vietu šajā ekskluzīvajā koncertā.

Nepalaidiet garām iespēju baudīt šo muzikālo vakaru Dzintaru koncertzālē – vienā no skaistākajām koncertu norises vietām Latvijā. Tas būs ne tikai koncerts, bet arī iespēja piedzīvot muzikālu ceļojumu, kuru vadīs viens no pasaules atzītākajiem pianistiem.

Aptuvenais koncerta ilgums: 2 stundas 30 minūtes

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta