Raivo Stašans “Romantisks solo saksofonam – 33 gadi mūzikā”

 

                                                                                        RAIVO STAŠANS

                                                             “Romantisks Solo Saksofonam – 33 gadi mūzikā.”

“Romantisks Solo Saksofonam jeb 33 gadi mūzikā ” – tā ir izcilā spēles virtuoza, publikas mīluļa un viena no romantiskākajiem džeza saksofonistiem Latvijā – saksofonista Raivo Stašana populārās mūzikas solo koncertprogramma, kura 5. augustā plkst. 19:00 skanēs Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē. Šajā koncertprogrammā  tiks prezentēts arī Raivo Stašana pirmais instrumentālās mūzikas solo albums ar nosaukumu “ Romantic Solo For Sax “, kurā ir iekļautas 10 oriģināldziesmas. Albums ir izdots un ierakstīts sadarbībā ar mūzikas producentu, aranžētāju un komponistu Gaiti Lazdānu.

Koncertprogrammā “ Romantisks Solo Saksofonam – 33 gadi mūzikā ” skanēs dziesmas no jaunā diska kā arī pasaules un latviešu estrādes populāri skaņdarbi! Kā īpašie viesi koncertā uzstāsies Raivo draugi un līdzgaitnieki – multi instrumentālists Marko Ojala, saksofonists Zintis Žvarts, trombonists Lauris Amantovs, dziedātāji – Maija Lūsēna un Roberto Meloni!

Šis noteikti būs romantiskākais šīs vasaras  instrumentālās mūzikas koncertvakars Jūrmalā, kurā fantastisku atmosfēru kopā ar pavadošo mūziķu grupu, īpašajiem viesiem un dažādiem muzikāliem pārsteigumiem uzburs neatkārtojamais saksofonists – Raivo Stašans!

Koncerts paredzēts bez pārtraukuma 1:40h

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

 

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta