PINK FLOYD klavierēm: AyseDeniz Gokcin (ASV). Baltijas tūre

Turku klavieru virtuoze un komponiste AyseDeniz Gokcin uzsāk savu pirmo Baltijas tūri, sniedzot koncertu Jūrmalas Dzintaru koncertzālē. Viņa ir ieguvusi pasaules slavu ar saviem klasiskās mūzikas stilā radītajiem klavieru aranžējumiem  Pink Floyd un Nirvana  dziesmām, kā arī izauklējusi citus oriģinālus projektus, savienojot klasisko mūziku ar rokmūziku. Ieguvusi atzinību BBC News, Vogue, Classic FM, Prog Rock Magazine un citos medijos. Britu mākslas padome novērtējusi šo mākslinieci, piešķirot viņai Īpašā talanta un virtuozitātes vīzu. Pianiste apbalvota par daudziem klasiskās mūzikas atskaņojumiem, taču visvairāk viņa lepojas ar savu spēju apvienot roku un klasisko mūziku.

“Es vēlos savienot izcilus izpildītājus un komponistus  no diviem dažādiem gadsimtiem, izmantojot klavieru spēles spēku,” – saka revolucionārā AyseDeniz.

AyseDeniz savā dzimtajā Turcijā  debiju piedzīvoja jau  deviņu gadu vecumā kopā ar Gordiona kamermūzikas orķestri, izpildot J.S. Baha klavierkoncertu Nr. 5. Trīspadsmit gadu vecumā viņa jau bija uzstājusies solokoncertos ar dažādiem orķestriem. Lai attīstītu meistarību  kā pianiste un komponiste, AyseDeniz mācījās Londonas Karaliskajā Mūzikas akadēmijā. Savā karjeras laikā  pianiste ir uzstājusies dažādās pasaules ievērojamās koncertzālēs, tostarp Šveicē, Lielbritānijā, Kiprā, Ukrainā, ASV, Argentīnā, Portugālē, Itālijā, Vācijā un daudzās citās vietās.

Pirmo reizi projektu “Pink Floyd  Ferenca Lista stilā “, AyseDeniz prezentēja 2011. gadā, svinot Lista 200. jubileju. Tas bija revolucionārs notikums, klavieru aranžējums, koncerts tika izrādīts tiešsaistē. Vēlāk tas kļuva virāls un tika demonstrēts Classic FM, BBC News, kā arī Pink Floyd oficiālajā Facebook lapā.

Fanu pieprasījuma dēļ komponiste izdeva albumu “Pink Floyd Classical Concept” un prezentēja to starptautiski: projekts tika izpildīts Argentīnā, Bulgārijā, Portugālē, ASV, Marokā, Itālijā, Spānijā, Ekvadorā, Turcijā un Vācijā. Pink Floyd aranžējumi tika izpildīti AyseDeniz vadībā  3000 klausītājiem Pianocity festivāla galvenajā skatuvē Milānā. Šī jaunā mūziķe radoši izmanto tīmekļa instrumentus, meistarīgi atskaņo iespaidīgus roka klasikas skaņdarbus no klasiskās mūzikas skatupunkta. Viņai jau ir vairāk nekā 500 tūkstoši fani un sekotāji visā pasaulē (YouTube, TikTok, Facebook, Instagram), un viņa māca klavieru spēli Ayses dibinātajā Borderless Piano Academy.

Jūs varat iepazīties ar apbrīnojamo AyseDeniz viņas mājaslapā: https://www.adpianist.com/, un jūs esat ļoti gaidīti vienīgajā Latvijas koncertā, 2023. gada 8. decembrī, Jūrmalā Dzintaru koncertzālē. Šis koncerts iesāks viņas Baltijas tūri, pēc tam, 10. decembrī, viņa sniegs koncertu Lietuvā – Kauņas Valsts filharmonijas zālē, un 11. decembrī – Viļņas Rātsnamā.

PROGRAMMA

Latviešu auditorijai pianiste spēlēs nemirstīgās Pink Floyd dziesmas, kā arī vairākas savas kompozīcijas. Viņu papildinās Štrausa stīgu kvartets ar mūziķiem no Latvijas nacionālās operas orķestra.

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 30 minūtes

Mīļie koncerta apmeklētāji!

Organizatorisku apstākļu dēļ koncerts “PINK FLOYD klavierēm: AyseDeniz Gokcin (ASV). Baltijas tūre” no 2023. gada 8. decembra tiek pārcelts uz 2023. gada 18. decembri. Koncerta sākuma laiks nemainīgs: 19:00. Mēs atvainojamies par pārmaiņām un ļoti vēlamies jūs redzēt Dzintaru koncertzālē, lai klausītos un redzētu izcilo pianisti no ASV AyseDeniz Gokcin. Novērtējam Jūsu atbalstu un vēlmi apmeklēt šo skaisto pasākumu. Drīz tiksimies!

Iegādātās biļetes derīgas pārceltajā datumā, taču, ja koncertu jaunajā datumā kādu iemeslu dēļ apmeklēt nevarat, jums ir iespēja atgūt biļešu naudu: Interenetā iegādātas biļetes iespējams atgriezt, sūtot tās uz info@bilesuparadize.lv ar norādi, ka pārcelto pasākumu nevarat apmeklēt; Kasē drukātās biļetes, iespējams atgriezt klātienē jebkurā no Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietām.

Gadījumā, ja biļetes pārceltajā datumā nevarēsit izmantot, lūgums tās atgriezt līdz šī gada 18. novembrim.

HEY YOU (Pink Floyd) on Piano by AYSEDENIZ:

Pink Floyd Lisztified: Fantasia Quasi Sonata (Live) AyseDeniz:

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta