Oriģinālās ENIGMA balsis

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 30 minūtes

ENIGMA – ir noslēpumainākā grupa ar neaizmirstamu un unikālu muzikālo atmosfēru, ko bauda miljoniem cilvēku visā pasaulē!

Un jau šovasar, 22. jūnijā, Jūrmalā (Dzintaru koncertzālē) uzstāsies šīs grupas oriģinālie dalībnieki ar jaunu šova programmu, kurā skanēs visi slavenākie grupas muzikālie hīti!

Trīs Grammy nominācijas, 70 miljoni pārdotu ierakstu, 300 miljoni YouTube skatījumu un vairāk nekā 100 zelta un platīna ierakstu!

Neskatoties uz savu mežonīgo popularitāti, ENIGMA studijas grupa  līdz pat 2019. gadam vispār nedevās koncerttūrēs!

Un šogad – Jums ir unikāla iespēja –  tiešraidē klausīties Andru Donalda, Angel X un Fox Lima balsis!

Stīgu orķestra pavadījumā varēs dzirdēt vairāk nekā 20 dziesmas no dažādiem albūmiem. Skanēs tādi hīti kā:  Sadeness, Return to Innocence un Gravity of Love, kā arī ENIGMAS kulta dziesmu jaunās versijas!

Astoņdesmitajos gados grupu ENIGMA dibināja vācu producents Mihaels Kretsu.

 Viņu mūziku nevar salīdzināt ne ar vienu citu. Grupa apbūra klausītājus ar savu neatkārtojamo atmosfēru un noslēpumainību. Viņu dziesmas iedvesmo gan fanus, gan klausītājus, apvienojot klasisko un mūsdienu mūziku. Spēle ar dažādiem žanriem, piedziedājumiem, etniskām melodijām un noslēpumainām balsīm, liks Jums koncerta laikā ienirt citā realitātē!

  Gaidām Jūs leģendārās grupas ENIGMA neaizmirstamajā šovā Jūrmalā, Dzintaru Koncertzālē, 22. jūnijā, plkst. 20:00! TO NEDRĪKST PALAIST GARĀM!!!

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta