Original Enigma Voices. Greatest Gold Hits

Enigma
5. jūlijā plkst. 19.30
Dzintaru koncertzālē Jūrmalā

Visnoslēpumainākā projekta ENIGMA balsis dodas turnejā pa Eiropu. Nenokavējiet klātienē redzēt mūziķu jauno Live Show Jūrmalā!

Trīs Grammy nominācijas, 120 miljoni pārdotu disku, 300 miljoni skatījumu Youtube un vairāk nekā 100 Zelta un Platīna disku – tā ir tikai daļa no kulta grupas ENIGMA sasniegumiem. Grupu deviņdesmitajos gados dibinājis rumāņu producents Maikls Kretu. Lai gan apvienībai ir grandiozi panākumi visā pasaulē, pašus mūziķus, kuru balsīs skan tādi hiti Sadeness, Return to Innocence, Gravity of Love, neviens nebija redzējis.

Andru Donalds, Angel X un Fox Lima, kuru balsis dzirdamas populārākajos grupas hitos, 5. jūlijā uzstāsies Jūrmalā ar programmu Original Enigma Voices. Grupas fani varēs izbaudīt neatkārtojamu dažādu mūzikas stilu un elementu sintēzi – gregoriāņu dziedājumi, psalmi, baznīcas zvani, ērģeles un mūsdienu aranžējumi. Būs dzirdamas daudzas populāras ENIGMA dziesmas.

Disku pārdošanas apdullinošais apjoms un slēptās sejas padarīja ENIGMA par vienu no populārākajiem un noslēpumainākajiem projektiem pēdējās desmitgadēs. Grupas panākumi kļuva par iedvesmu daudziem mūziķiem un producentiem, piemēram, izveidojot apvienību Gregorian, kur popa un roka mūzika mijas ar gregoriāņu dziedājumiem.

Nepalaidiet garām iespēju dzirdēt Original Enigma Voices dzīvajā izpildījumā stīgu orķestra pavadījumā un redzēt unikālu gaismu un skatuves šovu! Ienirstiet grupas ENIGMA radītajā mistiskajā pasaulē un izbaudiet tās slavenākās dziesmas.

Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, 05.07.2024.!

To nedrīkst palaist garām!

Mājaslapa: http://www.originalenigmavoices.com
Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 40 minūtes, bez starpbrīža
Vecuma ierobežojums: 8+
Pasākuma valoda: angļu, latviešu

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta