“NOSLĒPUMAINA KLASIKA” – Romāns TESTELECS (flīģelis) un Aleksejs KOĻESŅIKOVS (vijole)

Alekseja KOĻESŅIKOVA vijoles stīgu maģija un flīģeļa krāšņums talantīgā klavierspēlētāja Romāna TESTELECA izpildījumā ar brīnišķīgu programmu “NOSLĒPUMAINA KLASIKA”, kura sastāv no dažādām mūzikas kultūrām, salikta vienotā vispusīgi unikālā mūzikāla ornamentā. Mūzika, kura atklās īstās noslēpumainas mūzikas pērles un aizkustinās Jūsu dvēseli.

Brīnumainas vijoles un klavieres dueta skaņas iet cauri muzikāliem laikmetu virzieniem, dot iespēju iegremdēties aizraujošā pasaules mākslā.

Romāns TESTELECS – ir labi pazīstams Latvijā pianists-polistilists, mūzikas pedagogs, improvizātors un dziedātājs, RUDAGA bērnu izglītības centra dibinātājs un vadītājs.

Romāns is slavenās muzikālās ģimenes parstāvis. Viņa tante – Eleonora Testeleca ir slavena čelliste, kas skolojusies pie Ēvalda Berzinska un Mstislava Rostropoviča Sanktpēterburgā, ieguvusi trešo vietu P. Čaikovska konkursā, Latvijas Lielās mūzikas balvas laureāte, saņema augstāko Triju Zvaigžņu ordeņa apbalvojumu Latvijā.

Romānam ir liela pieredze darbā ar šovbiznesa zvaigznēm, dažādos muzikālos projektos, kā arī starptautisku jauno izpildītāju un mūziķu konkursu rīkošanā.

Aleksejs KOĻESŅIKOVS – labi pazīstams rīdzinieku mūzikas klausītājiem vijolnieks-virtuozs, mūziķis-polistilists, starptautisko konkursu laureāts, brīnišķīgs vijoļspēles improvizators, TV šovu un starptautisko festivālu dalībnieks.

Projekta “Muzikālie ornamenti” un savas mūzikas skolas dibinātājs, koncertējošs vijolnieks un mūzikas pedagogs.

Aleksejam ir bagātīga darba pieredze gan klasiskās mūzikas orķestros, gan šovbiznesā. Visa Alekseja dzīve ir veltīta mūzikai un viņa iemīļotam instrumentam – vijolei.

Programmā: klasiskās mūzikas pērles.

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 50 minūtes, starpbrīdis – 30 minūtes

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta