Nikolajs Fomenko un viņa draugi

Koncertā “Nikolajs Fomenko un viņa draugi” piedalīsies izcili mākslinieki, turklāt katrs ko viņiem ir Zvaigzne!

Nikolajs Fomenko – teātra un kino aktieris, mūziķis, šovmenis, populārā bītu kvarteta “Secret” radītājs un dalībnieks, unikāls radio un TV raidījumu vadītājs, pazīstams arī kā motosportists, kurš piedalījies daudzos prestižos pasaules rallijos. Viņa izpildījumā dzirdēsim Buņina, Zoščenko, Ļeikina, Dovlatova, Šukšina un Žvaņecka stāstus un, protams, arī muzikālus pārsteigumus, kurus mākslinieks ir sagatavojis īpaši šim vakaram.

– Aidars Gajnuļins – bajāna maestro, komponists, mūziķis, kurš ar savu talantu ir savaldzinājis cilvēkus daudzās valstīs, koncertējot pasaules prestižākajās zālēs, tādās kā Ņujorkas Carnegie Hall, Berlīnes filharmonijas Lielajā zālē, Parīzes Salle Gaveau,  Kenedija centrā Vašingtonā, Vigmora zālē Londonā. Viņa skatuves partneri ir bijuši Mireija Matjē, Anna Ņetrebko, čellists Hauzers un citi.

Maestro izpildīs skaņdarbus, kuri pamatoti tiek uzskatīti par mūzikas zelta klasiku. Tiks atskaņota Heitora Villa-Lobosa, Džovanni Sartora, Karlosa Gardela un Astora Pjacolli mūzika, kā arī paša Aidara Gajnuļina kompozīcijas.

-Zarina Altinbajeva – operas dīva no Kazahstānas, soprāns, uzstājusies uz pasaules labākajām operas skatuvēm. Viņas balss apburošais tembrs, viņas dievišķā plastika ļauj dziedātājai nevainojami izpildīt jebkuru vokālo partiju. Viņa neapšaubāmi būs mūsu koncerta rota.

Ansamblia Gentlemen’s Strings – to ir izveidojis leģendārais mūziķis – kontrabasists Grigorijs Kovaļevskis, kurš arī piedalīsies šajā koncertā. Ansamblis īsā laika sprīdī  ir kļuvis populārs un skatītāju iemīļots.

Gaidām jūs Dzintaru koncertzālē mūsu piknikā, kurš notiks jebkuros laikapstākļos!

Aptuvenais koncerta ilgums: 2 stundas

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

 

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta