MARIO BIONDI

22.augustā uz Dzintaru koncertzāles skatuves atgriežas starptautiskā džeza zvaigzne sicīlietis Mario Biondi. Viņa mūzika ir izcils džezs, ko Mario harmoniski apvieno ar soulmūziku, fanku, ritmblūzu un popmūziku.

Mario Biondi ir dziedātājs un komponists, spilgta džeza un soulmūzikas zvaigzne Itālijā. Viņa pirmais albums četras reizes saņēma platīna statusu, bet skaņdarbs „This Is What You Are” iekaroja visu pasauli un ilgi ieņēma galvenā deju hita vietu. Talantīgais mākslinieks ir sadarbojies ar daudzām pasaules līmeņa zvaigznēm, tādām kā, Reju Čārlzu, Bērtu Bakaraku, Džīnu Polu Moniku, Čaku Hanu, Alu Džaro un daudziem citiem.

Mario Biondi piemīt valdzinošs, dziļš baritons, kurā brīnišķīgi savijas spēcīgs vīrišķīgs raksturs un samtains maigums. Par savu komponēšanas manieri mūziķis saka: „Esmu eksperimentējis vairākos žanros, sākot no fanka līdz popmūzikai un džezam, taču mans skanējums atrodas nepārtrauktā attīstībā un meklējumos. Par to paldies arī maniem bērniem, kas man ļāvuši saskarties ar dažādiem mūzikas žanriem. Es smeļos iedvesmu visur.”

Mario Biondi harizma un šarms apvienojumā ar visaugstāko profesionalitāti un izcilu izpildījumu nevienu neatstās vienaldzīgu. Koncertā klausītāji tiks pilnīgi ierauti mūzikas virpulī, lai katra dvēseles stīga rezonētu ar burvīgajām džeza skaņām un dziedātāja dziļi izjusto balsi.

Biļetes var iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs un vietnē www.bilesuserviss.lv

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 30 minūtes
Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta