LP – Laura Pergolizzi

Šovasar Latvijā atgriezīsies slavenā LP – Laura Pergolizii, pazīstama ar saviem satriecošiem koncertiem! 2. augustā viņa uzstāsies Dzintaru koncertzālē.


LP, jeb Laura Pergolizzi, ir dziesmu autore un dziedātāja ar vairāk nekā 3 miljardiem straumējumu un multiplatīna statusu ieguvušajiem albumiem. Viņas YouTube kanāls pašlaik savāc vairāk nekā 1 miljonu skatījumu dienā, un dziesmas katru mēnesi klausās vairāk nekā 7 miljoni cilvēku visā pasaulē. Neaprobežojoties tikai ar vienu žanru, viņa radīja spēcīgu, unikālu, tikai viņai raksturīgu skanējumu. Jūs precīzi zināt, kas ir prātā LP, kad viņa dzied! Vienā dziesmā viņa var atklāt intīmu patiesību, bet nākamajā – snobiski “uzsit pa degunu”. Viņas darbi rada dziļas emocijas un paliek domās un jūtās. Jebkurā gadījumā LP piemīt reta īpašība izturēties pret auditoriju bez filtriem un aizspriedumiem. Aiz katra viņas diska slēpjas sarežģīts patiesības meklēšanas un sevis izzināšanas darbs.

Savu debijas albumu “Forever for Now” LP izdevusi 2014. gadā, taču viņas īstais slavas gājiens sākās ar multiplatīnas statusu ieguvušo hītu “Lost On You”, kas 2016. gadā burtiski uzspridzinājis Eiropas mūzikas topus, sasniedzot pirmo vietu 18 valstīs. Albuma otrais skaņdarbs “Muddy Waters” tika iekļauts Netflix filmas “Orange Is the New Black” 4. sezonas finālā.

2018. gadā izdotā albuma “Heart to Mouth” singls “Girls Go Wild” Itālijā visa gada garumā saglabājis visvairāk atskaņotā radio hīta statusu. 2021. gadā klajā nāca nākamais LP albums “Churches”, no kura plašāku popularitāti guvuši singli “Goodbye”, “The One That You Love” un “How Low Can You Go”. “The One That You Love” savāca vairāk nekā 30 miljonus oficiālā videoklipa YouTube skatījumu, un vairāk nekā 464 miljonus Spotify straumējumu. Dziesmai “How Low Can You Go” ir vairāk nekā 124 miljoni  Spotify straumējumi un vairāk nekā 8,8 miljoni YouTube skatījumi. Singlam “One Last Time” ir vairāk nekā 25 miljoni YouTube skatījumi un vairāk nekā 408  miljoni Spotify straumējumi.

Pati LP par dziesmu “Goodbye” saka: “Atvadīšanās vienmēr ir izaicinājums dvēselei. Pavasara tīrīšana, lai atbrīvotu sevi un, cerams, citus no sava prāta važām. Gaisma vienmēr ir klāt, ja jūs to vēlaties. Es noteikti to vēlos.”

LP ir pazīstama ar saviem satriecošajiem dzīvajiem koncertiem. Par viņas 2021. gada uzstāšanos Lollapaloozā Chicago Sun Times rakstīja: “Vokāls neticami izplatījās visā parkā, liekot aizdomāties, vai LP pat bija vajadzīgs mikrofons.” Viņa sniedz lielkoncertus vairāk nekā 20 pasaules valstīs, tostarp ASV, Kanādā, Meksikā, Grieķijā, Izraēlā, Turcijā, Itālijā, Francijā un Apvienotajā Karalistē un citur. LP ir ne tikai pasaulslavenā dziedātāja, bet arī dažu pēdējās desmitgades ievērojamāko dziesmu autore, rakstot hitus tādiem māksliniekiem, kā Rhianna, Cher, Celine Dion, Christina Aguilera un Backstreet Boys.

Aptuvenais koncerta ilgums: 2 stundas

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.