KVN komanda „KAZAHI” (Kazahstāna). Lielkoncerts

Vienīgais koncerts Baltijā!

9. septembrī Dzintaru koncertzāle uzstāsies leģendārā KVN komanda no Kazahstānas – „KAZAHI”.

Komanda „KAZAHI” Latvijas publikai ir labi zināma. “Kazahi” – daudzu mūzikas festivāla “Голосящий Кивин” balvu ieguvēji. Viņu uzstāšanos festivālā Jūrmalā skatītāji vienmēr sagaidīja ar aplausiem. Komanda vairākas sezonas spēlēja Augstākajā Līgā, un pa šo laiku paspēja iemīlēt sevī praktiski visus Jautro un Atjautīgo Kluba cienītājus (un, protams, visas cienītājas:), kļuva pa īsti tautas iemīļota.

Komanda, kas saglabājusi savu oriģinalitāti un līdzjutēju ticību labu joku spēkam. Daudzi Kazahstānas komiķu priekšnesumi ir kļuvuši par īstu KVN klasiku. Bet STEM “Jaunais gads ar vīramāti” 2010. gada finālā pamatoti tiek uzskatīts par vienu no labākajiem numuriem KVN vēsturē.

9.septembrī uz Dzintaru koncertzāles skatuvi iznāks KVN komandas „KAZAHI” zeltā sastāvs. Talantīgie artisti un profesionāli improvizatori, kas gatavi dāvināt skatītājiem milzīgu satriecošu joku daudzumu un lielisku noskaņojumu. Jūs redzēsiet ne tikai jau iecienītākos tēlus, bet arī skečus, kuri netika rādīti nevienā spēļu televīzijas versijā!

Nepalaid garām! 9.septembris. Dzintari. Vecais labais KVN!

Koncerta sākums plkst. 19:00. Ieeja no plkst. 18:00.

Biļetes BILEŠUSERVISS kasēs.
http://www.facebook.com/ligarigakvn

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 40 minūtes

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta