Julian Dassin un Paris Tour Eifel orchestra izpilda sava tēva dziesmas

Ar franču šansoniem Dzintaru koncertzālē
viesosies pazīstamais dziedātājs Žiljēns Dasēns

27.augustā Dzintaru koncertzālē valdīs īsts franču šarms un skaistas melodijas, jo šajā vakarā uz romantisku tikšanos aicina viens no populārākajiem mūsdienu franču dziedātājiem Žiljēns Dasēns (Julien Dassin), leģendārā franču šansona karaļa Džo Dasēna dēls un izcilā kinorežisora Džūlsa Dasēna mazdēls. Koncertā dziedātājs uzstāsies kopā ar «Paris-Tour Eiffel» orķestri un atskaņos sava tēva krāšņo muzikālo mantojumu, izpildot visus spilgtākos hitus no viņa repertuāra.

Kā sola koncerta rīkotāji, klausoties šīs labi pazīstamās melodijas – «Sous le ciel de Paris», «La Vie en rose», «Les grands boulevards», «La bicyclette», «Emmanuelle» un daudzas citas – skatītājiem un Džo Dasēna daiļrades cienītājiem būs iespēja iegrimt nostalģijas un mīlestības pārpilnās noskaņās, izbaudot unikālu iespēju atkal dzirdēt šīs jau par klasiku kļuvušās dziesmas.

«Šis vakars Dzintaru Dzintaros būs īpašs gan tiem, kam patīk franču šansoni, gan tiem, kas novērtē Parīzes valdzinājumu! Žiljēns Dasēns dāvās skatītājiem neaizmirstamas emocijas, pārceļot viņus uz romantikas un maiguma pilnu pasauli!» uzsver koncerta rīkotāji.

Leģendārā franču šansona karaļa Džo Dasēna dēls un izcilā kinorežisora Žilja Dasēna mazdēls Žiljēns Dasēns ir radošās Dasēnu dinastijas pārstāvis trešajā paaudzē. Savu radošo karjeru viņš uzsāka kā aktieris teātrī, vienlaikus piedāvājot publikai novērtēt savu pirmo albumu, kurā bija apkopotas vēl viena leģendāra francūža – Iva Montāna – savulaik dziedātās dziesma, bet dažus gadus iepriekš viņš jau bija nospēlējis vairāk nekā piecdesmit koncertus Kanādas un ASV lielākajās pilsētās, veltot tos sava tēva piemiņai. Savukārt 2023.gadā viņš kopā ar «Paris-Tour Eiffel» orķestri bija devies koncerttūrē pa Eiropu, lai pieminētu sava leģendārā tēva Džo Dasēnu 85 gadu jubileju.

Biļetes uz koncertu var iegādāties «Biļešu Servisa» tīklā.

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

 

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta