Jauno izpildītāju konkursa “Ineses Galantes talanti 2023” fināls

26.novembrī no plkst. 10:00 līdz plkst. 22:00 Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē notiks 10.jubilejas klasiskās mūzikas jauno izpildītāju konkursa “Ineses Galantes talanti 2023” fināls un uzvarētāju apbalvošana.

Konkursa fināls norit 4 kategorijās:
– vokālā māksla
– taustiņinstrumentu spēle
– stīgu instrumentu spēle
– pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēle

Katras konkursa kategorijas norise:  ~1,5h (ar pārtraukumu līdz 15- 40min).*
* Konkursa fināla precīza dienaskārtība ar katra dalībnieka uzstāšanās laiku, kategoriju secību un apbalvošanas laiku tiks publicēti oficiālājā konkursa mājaslapā: http://inesesgalantestalanti.lv/

Ieeja bez maksas.*
* Bez reģistrācijas iepriekš, organizators nodrošina ieejas kārtību pasākuma dienā.

Prestižajā starptautiskajā konkursā tradicionāli piedālas vokālisti un instumentalisti no visas pasaules. Projekta organizatori – “Ineses Galantes fonds” sadarbībā ar Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas docētājiem un ar “Nākotnes Atbalsta fonda” atbalstu – aicina visus interesentus apmeklēt konkursa noslēguma pasākumu, kas savā būtībā ir spožs koncerts, kurā talantīgi jaunie izpildītāji izpilda izcilus slavenu komponistu skaņdarbus.

“Mūsu radošo sacensību fināls, pirmkārt, ir skaists koncerts, bet jaunajiem izpildītājiem dzīva komunikācija ar skatītājiem un žūrijas locekļiem – tās vienmēr ir spilgtas emocijas un vērtīga pieredze. Esmu pārliecināta, ka mūs gaida brīnišķīgi mūzikas svētki, kuri noslēgsies ar uzvarētāju apbalvošanu,” pastāstīja konkursa mūza un žūrijas priekšsēdētāja, operdziedātāja Inese Galante.

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta