Iskui Abalyan un draugi. Projekts Cita dzīve

Iskui Abalyan ir armēņu izcelsmes dziedātāja un patiesi Godalgota Baltkrievijas Republikas māksliniece. Šo godalgu viņa ieguva kopā ar klausītāju un skatītāju mīlestību. 28 gados uz skatuves viņa kļuva par daudzu balvu ieguvēju, tostarp “Skatītāju simpātiju balvu”, “Gada dziesmu” un “Gada duetu”. Viņa piedalījusies vairākos simtos koncertu un festivālu, vairākkārt apceļojusi visu valsti ar solokoncertiem un kļuva par producentu jau saviem lieliem projektiem, kas veidoti, lai atbalstītu jaunus izpildītājus un mūsdienu baltkrievu kultūru.

J:МОРС ir pazīstama baltkrievu grupa, kas ir ieguvusi titulu “Gada albums”, “Gada grupa”, “Gada roka izlaidums” un “Visvairāk pārdotais albums gadā”. 20 gados uz skatuves grupa ir kļuvusi par baltkrievu rokmūzikas simbolu, un J:МОРС dziesmas vienmēr ieņem augstas pozīcijas straumēšanas platformu topu sarakstos.

Yury Seleznov ir daudzfunkcionāls mūziķis ar unikālu balss tembru un neaizmirstamu izpildījuma stilu. Yury Seleznov ne reizi vien ir strādājis Eirovīzijas māksliniecisko kolektīvu sastāvā, un viņa oriģinālmateriālu ir iemīlējuši gan skatītāji, gan klausītāji.

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.