This event has passed.

Imany

Imany

11. jūnijs, 2024, 19:00

Franču soulmūzikas dziedātāja Imany pēc pilnībā izpārdota koncerta Arēnā Rīga 2023. gada izskaņā, atgriežas Latvijā ar vasaras koncertu Dzintaru koncertzālē

Otrdien, 2024. gada 11. jūnija vakarā Dzintaru koncertzālē – Latvijas vasaras galvaspilsētā uzstāsies šarmantā franču soulmūzikas dziedātāja Imany ar programmu “Voodoo Cello”, kas uz vienas skatuves apvienos astoņus čellus un mākslinieces dziļo balss toni.

Par Imany un “Voodoo Cello” šovu mēdz teikt, ka tā ir valdzinoša, mīlestības pilna savienība starp dziedātāju un čellistiem, kuri kopā izpilda ikoniskus populārās mūzikas hitus. Bez jebkāda veida specefektiem, autentiski Imany ir aranžējusi populāras, visiem ļoti labi zināmas dziesmas, piepildot tās ar dziļām un rezonējošām skaņām, kas sniedz klausītājiem spēcīgu un emocionālu muzikālo piedzīvojumu.

Čellu radītās skaņas koncerta noformējumā ir sirds siltuma pilnas un bagātas ar dzirkstošiem toņiem, piešķirot jaunu un autentisku skanējumu ievērojamiem popmūzikas hitiem, piemēram, no Radiohead līdz Cat Sevens, tostarp Donna Summer, Hozier, t.A.t.u. un Bob Marly.

Mēs ticam, ka jums patiks izbaudīt skaistu vasaras vakaru šarmantās un noslēpumainās dziedātājas Imany gaisotnē.

Tiekamies Dzintaru koncertzālē!

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 30 minūtes

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta