Grupas ABBA tribute šovs

Lielās skatītāju intereses dēļ “A tribute show to ABBA”  

šovasar būs skatāms arī Dzintaru koncertzālē 

Pēc marta vidū VEF Kultūras pilī notikušā pilnībā izpārdotā “A tribute show to ABBA” koncerta, kuru klausītāji uzņēma ar stāvovācijām un jau pie pirmajām dziesmām ļāvās vētrainām dejām, pasākuma rīkotāji nolēmuši rīkot šova papildkoncertu, kas 30.augustā plkst.20 notiks Dzintaru koncertzālē.

Arī šajā pusotru stundu garajā koncertā skanēs visi grupas «ABBA» populārākie hiti: «Dancing Queen» «Mamma Mia», «Does Your Mother Know», «Take A Chance», «S.O.S.», «The Winner Takes It All», «Super Trouper», «Money Money Money», «Waterloo», «Honey Honey», «Fernando», «Chiquitita», «Thank You For The Music», «Knowing Me Knowing You», «Gimme! Gimme! Gimme!».

Vairāk nekā divdesmit darbības gadu laikā ABBORN ir kļuvusi par vienu no veiksmīgākajām ABBA atdarinātājgrupām Eiropā, nospēlējot vairāk nekā piecus tūkstošus koncertus, kurus noskatījušies vairāk nekā divi miljoni skatītāju, izpelnoties gan fanu, gan arī kritiķu cieņu. 2009.gada rudenī grupa ieguva balvu «Labākā ABBA atdarinātājgrupa» Francijas televīzijas FT1 raidījumā, kura auditorija bija vairāk nekā 70 miljoni skatītāju.

Grupā (tāpat kā oriģinālajā «ABBA» sastāvā) muzicē dziedātāju kvartets – divas dāmas un divi kungi, un kvarteta skanējumu papildina lielisks pavadošais sastāvs, ļaujot muzicēt «dzīvajā» bez jebkādiem fona ierakstiem. Turklāt priekšnesumu papildina izcils vokālais izpildījumus, perfekta horeogrāfija un autentiski skatuves tērpi, kopā radot patiešām lielisku šovu.

Šī «tribute» grupa (jāuzsver, ka tā ir saņēmusi oriģinālās grupas oficiālo atļauju viņus atdarināt!) ir spējusi atkārtot ABBA koncertu maģiju gan Eiropā – Spānijā, Kanāriju salās, Čehijā, Ungārijā, Igaunijā, Francijā, Nīderlandē, Beļģijā, Slovēnijā, Francijā, Portugālē u.c. – gan citur pasaulē, koncertos radot īpašu atmosfēru un aizvedot brīnišķīgā ceļojumā uz vakardienu, ļaujot iejusties zviedru lielākās leģendas koncertu gaisotnē. Interesanti, ka ABBORN kā vienīgā ABBA atdarinātājgrupa no Eiropas tika uzaicināta uz prestižo starptautisko festivālu RETROBEST 2016, kurš norisinājās Igaunijā un kur uzstājās uz vienas skatuves kopā ar «Boney M», DJ Bobo, Džeisonu Donovanu, «Ace of Bace», Tomasu Andersu un «Modern Talking». Tāpat ABBORN ar panākumiem uzstājušies Dubaijā, Abu Dabi, Bahreinā un Singapūrā.

Biļetes uz šovu var iegādāties «Biļešu Servisa» kasēs un www.bilesuserviss.lv

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.