Gala koncerts – “Tikšanās ar Marlēnu”

Jau savas karjeras sākumā Ūte Lempere tika salīdzināta ar izcilo tautieti Marlēnu Dītrihu. To veicināja neapstrīdamie fakti, ka viņas abas ir spēcīgas vācu sievietes, abas ir blondīnes augstiem vaigu kauliem un katra ar savu, izteiktu skatuves stilu. Abas mākslinieces saista arī spēcīga gara radniecība. Nemitīgo salīdzinājumu dēļ, apmulsusī Lempere uzrakstīja Dītrihai vēstuli, kurā atvainojās leģendārajai aktrisei un dziedātājai par to, ka presē viņas tiek salīdzinātas. Tomēr vēstule M. Dītrihu tā iespaidoja, ka viņa piezvanīja uzlecošajai zvaigznei. Pēc trīs stundu garas telefonsarunas, Lemperei bija neticams stāsts, kas vēlāk kļuva par pamatu izrādei.

Ūtes Lemperes radošumam nav robežu, viņa ir izcila gan koncertos Brodvejas mūziklos, gan tādos žanros, kā: teātris, kino, gan veicot unikālus mūzikas albumu ierakstus. Viņai aplaudēts par “Berlīnes kabarē dziesmu” izpildījumu, Edītes Piafas, Marlēnas Dītrihas, Kurta Veila un Bertolda Brehta skaņdarbiem, Leo Ferrē, Žaka Prevēra franču šansoniem, Astora Pjacollas un arī pašas sacerētajām kompozīcijām. Ūte Lempere iemantojusi milzu atzinību izrādēs Parīzē, Berlīnē un Londonā.

Aptuvenais koncerta ilgums: 2 stundas 20 minūtes

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta