Freedom Ballet izrāde ‘Skapis’

26. jūlijā pirmo reizi Latvijā Dzintaru koncertzālē uzstāsies slavenās ukraiņu horeogrāfes un režisores Oļenas Koliadenko balets “Freedom Ballet” ar dejas izrādi “SKAPIS”. Biļetes pārdošanā no 28. aprīļa Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Leģendārais ukraiņu balets “Freedom” nesen atzīmēja 20 gadu jubileju, un visu tā biogrāfiju būtu grūti ietilpināt pat pasaules lielākajā grāmatā. 
Taču viņu neticamā ceļojuma pēdējā desmitgade ir ievietota… “Skapī”!

“Skapis”, ir kas vairāk nekā dejas izrāde – tas ir kļuvis par “Freedom Ballet” radošās pasaules redzējuma kvintesenci un slēpj sevī visu režisores un direktores Oļenas Koliadenko un viņas neaizstājamās dejas teātra ģimenes visumu.
“Skapis” tiks atvērts jums kā “dzīvs muzejs” ar ļoti personīgiem stāstiem un konkrētiem cilvēkiem. Tikai jūs, 14 dejotāji un viņu skaudrie stāsti. Deju eksperimenta mērķis ir iepazīt sevi tik dziļi, lai varētu iztikt bez maskām. Taču galvenais eksperimenta dalībnieks joprojām ir skatītājs.

Izrāde paredzēta pieaugušajiem skatītājiem, cilvēkiem, kam ir dzīves pieredze, un tā ir veidota tā, lai jūs pastaigātos pa tīri cilvēcisko emociju malu: prieks, skumjas, bailes, vilšanās, apbrīna. Iestudējumā ir imersīvas izrādes elementi, kas iesaista skatītājus stāstā.

Daļa no koncertā nopelnītajiem līdzekļiem tiks novirzīta Ukrainas armijas un kara skarto ukraiņu ģimeņu atbalstam.

Par baletu
Balets “Freedom” savas karjeras laikā ir nospēlējis vairāk nekā piecus tūkstošus dejas un teātra izrāžu, kā arī piedalījies nozīmīgākajos televīzijas projektos Ukrainā un ārvalstīs. Kolektīvs ar lielu atzinību ir uzstājies vairāk nekā 30 valstīs, filmējies vairāk nekā 50 vadošo mākslinieku projektos un sadarbojies ar leģendāro Cirque du Soleil, kur dalīja skatuvi ar burleskas zvaigzni Ditu fon Tīzu.

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 30 minūtes

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta