Elīna Garanča un draugi, diriģents Karels Marks Šišons

Kopš 2016. gada visu laiku labākā Latvijas operdziedātāja, mecosoprāns Elīna Garanča un kompānija “Art Forte” sadarbojas projektā “Elīna Garanča un draugi”, piedāvājot Dzintaru koncertzāles publikai patiesi brīnišķīgus koncertus – tajos ir uzstājušās gan pasaules operas zvaigznes, gan perspektīvi jauni dziedātāji, kurus gaida spoža karjera. Dmitrija Hvorostovska, Hiblas Gerzmavas, Olgas Peretjatko, Dmitro Popova, Džonatana Titelmana, Marinas Monso, Eri Nakamuras, Seokdžonga Beka uzstāšanās kopā projekta mākslinieciskā vadītāja Karela Marka Šišona diriģēto Festivāla orķestri sagādājušas spilgtus un neaizmirstamus iespaidus skatītājiem un klausītājiem. Cikla “Elīna Garanča un draugi” pasākumi neapšaubāmi ir kļuvuši par Jūrmalas vasaras koncertsezonas vizītkarti un vienu no spožākajām tās rotām.

Kopā ar Elīnu Garanču šogad uzstāsies izcils spāņu soprāns Serena Saensa un peruāņu tenors Ivans Giljermo Ajons-Rivass. Šis būs unikāls mūzikas pasākums, kurā klausītāji varēs baudīt talantīgo mākslinieku izcilus vokālos priekšnesumus. Koncerts ar Elīnu Garanču, Serenu Saensu un Ivanu Rivasu būs neaizmirstams pasākums visiem opermūzikas cienītājiem.

Biļetes Dzintaru koncertzāles un „Biļešu Paradīzes” tīkla kasēs, www.bilesuparadize.lv.

Koncertu atbalsta Jūrmalas pilsētas dome.

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta