Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncerts

Mākslinieki:
Raimonds Pauls,
Intars Busulis,
Rūta Dūduma,
Paula Saija,
Raimonds Celms,
Latvijas Radio bigbends

Dzintaru koncertzāles vasaras sezona 31. maijā plkst. 20.00 tiks atklāta ar vērienīgu koncertu, kurā uzstāsies Intars Busulis, Paula Saija, Rūta Dūduma-Ķirse, Raimonds Celms kopā ar Raimondu Paulu un Latvijas Radio bigbendu.

Koncertā skanēs izlase no Latvijas Radio bigbenda pēdējo gadu spilgtākajām programmām, kas tapušas sadarbībā ar spožiem latviešu skatuves māksliniekiem. Pirmajā daļā bigbends muzicēs kopā ar nepārspējamo dziedātāju Intaru Busuli, atskaņojot vokālā džeza žanra skaistākās melodijas no Frenka Sinatras repertuāra, džeza mūzikas milžu Djūka Elingtona, Kola Portera skaņdarbus un popmūzikas zelta klasiku. Dzirdēsim arī leģendārā mutes harmonikas virtuoza Tūta Tīlemana skaņdarbus ‘‘Bluesette’’, ‘‘For My Lady’’, tango meistara Astora Pjacollas un brazīliešu mūzikas ikonas Ivana Linsa kompozīcijas.

Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncerta otrajā daļā tradicionāli skanēs Raimonda Paula mūzika ar pašu Maestro pie klavierēm. Dzirdēsim viņa teātra mūzikas fragmentus, dziesmas no izrādēm ‘‘Māsa Kerija’’, ‘‘Karībijas naktis’’, ‘‘Nāc pie puikām!’’ un instrumentālās mūzikas popūrijus. Latvijas Radio bigbendam un Raimondam Paulam pievienosies dziedošais aktieris Raimonds Celms, samtainās un spēcīgās balss īpašniece Rūta Dūduma-Ķirse un Maestro jaunā zvaigzne, dziedātāja Paula Saija.

Aptuvenais koncerta ilgums: 2 stundas 30 minūtes