Dīters Bolens. 40 gadi Modern Talking

Dīters Bolens (Dieter Bohlen) uzstāsies Rīgā ar jubilejas koncertu

40 GADI MODERN TALKING 

Fanu ietekmē Dīters Bolens atgriežas uz skatuves pēc 16 gadu pārtraukuma 

19.augustā Dzintaru koncertzālē

Dīters Bolens un grupa izpildīs visus Modern Talking un Blue System slavenākos hitus.

Pēc 16 gadu ilga pārtraukuma fanu ietekmē uz skatuves atgriežas Dīters Bolens. Biļetes uz pirmo izziņoto koncertu Vācijā tika izpārdotas 48 stundu laikā. Fani alkst dzirdēt tādus iecienītos hitus kā You’re My Heart, You’re My Soul, Cheri Cheri Lady, Brother Louie, Atlantis Is Calling (S.O.S. for Love), Magic Symphony, My Bed Is Too Big un daudzus citus.

Ikviens, kurš ir sekojis Modern Talking karjerai, zina neticamos Tomasa Andersa un Dītera Bolena stāstus. 1984. gadā izveidotais duets laida klajā savu pirmo hitu dziesmu “You Are My Heart, You Are My Soul”, kas ieņēma topu virsotnes 35 valstīs. Trīs gadus vēlāk, pēc tam kad duets izjuka, viņi lepojās ar vairāk nekā 60 miljoniem pārdotu albumu. Un trakums joprojām turpinājās. Viņu atgriešanās 1998. gadā parādīja, ka Modern Talking joprojām atrodas hitu parādes virsotnē. Pēc dueta otrās un pēdējās izjukšanas 2003. gadā viņu apvienotais singlu un albumu pārdošanas apjoms sasniedza 120 miljonus.

Šogad grupa svin savus 40 pastāvēšanas gadus.

Nepalaidiet garām Dītera Bolena dibinātāja grandiozo šovu.

Leģendārās grupas Modern Talking and Blue system dziesmu autors un izpildītājs!

19.augustā, plkst.20.00, Dzintaru koncertzālē

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

 

 

 

 

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta