Daņila Kozlovskis muzikālā monoizrādē “FRANK great songs & intimate stories”

Šā aktiera dotības ir patiesi daudzpusīgas. Kopš pusaudža gadiem viņš ir filmējies kino un spēlējis teātri. Ir izmēģinājis spēkus arī režijā. 2015. gadā Daņila Kozlovskis pirmoreiz izlēma demonstrēt savas vokālās dotības, uzstājoties solo koncertizrādē. Tagad ir tapis jauns darbs: skatītāju vērtējumam starptautiskā mērogā nodots projekts, kurā daudzu iemīļotais skatuves mākslinieks rāda savu talantu jaunā, negaidītā gaismā. Šoreiz Kozlovskis ir ne tikai izrādes īstenotājs, bet arī autors. Iestudējums tapis sadarbībā ar Savu Saveļjevu, kurš ir arī tā režisors. Nosaukuma izvēle nav nejauša – tajā iešifrēts savdabīgs vēstījums publikai. No vienas puses, šī ir atsauce uz slavenā dziedātāja Frenka Sinatras vārdu – Sinatra ir Daņilas Kozlovska elks, un viņa dziesmas ir šā šova galvenā odziņa. No otras puses, pats vārds “frank” angļu valodā nozīmē “atklāts, godīgs”.

Un šis patiesi būs godīgas atklātības vakars. Muzikālās monoizrādes laikā aktieris dalīsies unikālās atmiņās par savu bērnību un mācībām Kronštates jūras korpusā, pastāstīs par savu pirmo mīlestību un elkiem, kurus apbrīnojis jaunībā.

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta