DAGAMBA & Bach Against the Machine

Mākslinieki:
Valters Pūce – čells
Dainis Tenis – klavieres
Antons Trocjuks – čells
Alise Broka – kontrabass
Artūrs Jermaks – bungas

Grupa DAGAMBA, dēvēti par klasiskās mūzikas huligāniem, ir viena no ši brīža aktuālākajām grupām Latvijā, kas izpelnījusies lielu atzinību gan klausītāju, gan jomas profesionāļu vidū. Grupa izpārdevusi neskaitāmus koncertus, bet no tiem nozīmīgākie solo koncerti –  Arēnā Rīga un Mežaparka Lielajā estrādē.

DAGAMBA koncertējusi vairāk kā 15 pasaules valstīs, divus gadus pēc kārtas uzstājusies slavenajā Glastonbury festivālā, kā arī ir vienīgā grupa no Latvijas, kas sniegusi koncertu Ņujorkas Taimskvērā.

Jaunajā koncertprogrammā tikai DAGAMBA mūziķiem raksturīgajā manierē sakausēta akadēmiskās mūzikas tēva, izcilā komponista Johana Sebastiana Baha mūzika un vienas no ietekmīgākajām rokgrupām pasaulē – Rage Against The Machine daiļrade.

“Ideja par BACH AGAINST THE MACHINE radās pēc veiksmīgās #LudwigVanRammstein koncerttūres, un pasaules notikumu kontekstā sajutām, ka šis ir īstais brīdis, kad ideju realizēt”, stāsta grupas dalībnieks Valters Pūce.

Koncertā būs dzirdama gan DAGAMBA jaunā koncertprogramma, gan grupas labākie skaņdarbi no programmām “Ludwig Van Rammstein”, “DAGAMBA feat Tchaikovsky”, “Vivaldi Rocks” u.c. Klausītāju iemīļotā grupa jauks stilus un ārdīs robežas, piedāvājot klasiku oriģinālās interpretācijās un rokmūziku ar klasikas elementiem.

 

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta