Brīvdienu mūzika. Līga Zeļģe un Raimonds Celms koncertizrādē “Vajadzīgi solisti”

Dalībnieki:
Līga Zeļģe, vokāls
Raimonds Celms, vokāls
Rīgas Saksofonu kvartets:
Aigars Raumanis, soprāna saksofons
Rūdolfs Pēteris Rubenis, alta saksofons
Ainars Šablovskis, tenora saksofons
Baiba Tilhena, baritona saksofons

Koncerta vadītājs Jānis Ozols.

Par programmu:
“Vajadzīgi solisti!” – tā, veidojot latviešu teātra un kino mūzikas pērlēm veltītu koncertprogrammu, nodomāja Rīgas Saksofonu kvartets un sadarbībai uzrunāja Latvijas Nacionālā teātra vokāli apdāvinātos aktierus Raimondu Celmu un Līgu Zeļģi, kuri sevi spilgti pierādījuši ne vien uz teātru skatuvēm, bet arī lielajiem ekrāniem. Koncertā skanēs fragmenti no starptautisku atzinību guvušām filmmūzikas partitūrām – Lolitas Ritmanis skaņu celiņa kara drāmai “Dvēseļu putenis” un vērienīgajai spēlfilmai “Nameja gredzens” rakstītās Riharda Zaļupes mūzikas. Tāpat jaunos tembros uzmirdzēs arī Zigmara Liepiņa, Mārtiņa Brauna, Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna un vēl citu komponistu veikumi, kas saistās ar tādām leģendārām kinolentēm kā “Teātris”, “Vajadzīga soliste” un “Četri balti krekli” (“Elpojiet dziļi”) vai teātra izrādēm “Kaupēn, mans mīļais”, “Sensācija”, “Atjautīgā aukle” un vēl vairākām citām.

Programmā:
Raimonds Pauls, Mārtiņš Brauns, Imants Kalniņš, Zigmars Liepiņš, Jānis Lūsēns, Lolita Ritmanis, Rihards Zaļupe u.c.

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 30 minūtes

Par “Brīvdienu mūzikas” koncertu ciklu:
Demokrātiskajā “Brīvdienu mūzikas’’ ciklā klausītāji aicināti baudīt izcilu mūziku nepiespiestā atmosfērā un caur sarunām tuvāk iepazīties ar iemīļotiem latviešu māksliniekiem. Koncertus vada skatītāju iemīļotais diriģents Jānis Ozols.

Aptuveni pusotru stundu ilgajos “Brīvdienu mūzikas” koncertos gaidām klausītājus, kuri vēlas apmeklēt koncertus nesteidzīgā brīvdienas atmosfērā dienas gaišajā laikā, apvienojot to ar jauku pastaigu gar jūru vai maltīti Dzintaru koncertzāles restorānā “Vīna studija Maestro”. Biļešu cenas uz “Brīvdienu mūzikas” koncertiem – 12 eiro.

Vairāk šeit: https://dzintarukoncertzale.lv/brivdienu-muzika/

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta