Brīvdienu mūzika. Dita Krenberga, Kaspars Zemītis un Liene Andreta Kalnciema koncertprogrammā “Nakts un diena”

Dalībnieki:
Dita Krenberga, flauta
Kaspars Zemītis, ģitāra
Liene Andreta Kalnciema, klavieres

Koncerta vadītājs Jānis Ozols.

Par programmu:
Programmā “Nakts un diena” apvienojusies spilgta latviešu mūziķu trijotne – smalkjūtīgā flautiste Dita Krenberga, ģitārspēles romantiķis Kaspars Zemītis un daudzpusīgā taustiņinstrumentu virtuoze Liene Andreta Kalnciema. Viņu brīnišķīgajā saspēlē skanēs gan kinomūzikas talanta Mančīni sirdi sildošās skaņubildes, gan Pjacollas smeldzīgās melodijas un kaislīgie ritmi, arī minimālisma ikonas Glāsa hipnotiskie nošuraksti, džeza pianistu – Bolinga sentimentālās un rotaļīgās kompozīcijas un vēl citi šarmantas enerģijas, spēcinošas saules un veldzējoša naktsmiera apveltīti opusi. 

Programmā: Astors Pjacolla, Klods Bolings, Filips Glāss, Henrijs Mančīni, Kols Porters u.c.

Par “Brīvdienu mūzikas” koncertu ciklu:
Demokrātiskajā “Brīvdienu mūzikas’’ ciklā klausītāji aicināti baudīt izcilu mūziku nepiespiestā atmosfērā un caur sarunām tuvāk iepazīties ar iemīļotiem latviešu māksliniekiem. Koncertus vada skatītāju iemīļotais diriģents Jānis Ozols.

Aptuveni pusotru stundu ilgajos “Brīvdienu mūzikas” koncertos gaidām klausītājus, kuri vēlas apmeklēt koncertus nesteidzīgā brīvdienas atmosfērā dienas gaišajā laikā, apvienojot to ar jauku pastaigu gar jūru vai maltīti Dzintaru koncertzāles restorānā “Vīna studija Maestro”. Biļešu cenas uz “Brīvdienu mūzikas” koncertiem – 12 eiro.

Vairāk šeit: https://dzintarukoncertzale.lv/brivdienu-muzika/

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 30 minūtes

 

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta