Brīvdienu mūzika. Agnese Egliņa, Klāvs Jankevics un Guntars Freibergs koncertprogrammā “Trīs skatieni”

Mākslinieki:
Klāvs Jankevics, čells
Guntars Freibergs, sitaminstrumenti
Agnese Egliņa, klavieres

Par programmu:
Šajā programmā aicinām iepazīt agrīnos Vaska opusus, kuros jauna cilvēka degsme eksperimentēt savijas ar nobrieduša skatiena dziļumu. Par to pārliecināties ļaus pasaulslavenā latvieša Tokāta un allaž mainīgie “Trīs skatieni”. Un līdzās meistara veikumam – arī trīs viņa kādreizējo mācekļu kompozīcijas. Dzenīša Nimbus avotdzidras skaņas mijas ar trauksmainiem zibšņiem, bet Buravicka “Voltāžā” atskaņas no kuģu remonta rūpnīcas savijas ar rokmūzikas jaudu un enerģisku apliecinājumu cilvēka radošajai dzirkstij.

Programmā:
Pēteris Vasks, Andris Dzenītis, Platons Buravickis, Rihards Dubra, Zigmars Liepiņš.

Par “Brīvdienu mūzikas” koncertu ciklu:
Demokrātiskajā “Brīvdienu mūzikas’’ ciklā klausītāji aicināti baudīt izcilu mūziku nepiespiestā atmosfērā un caur sarunām tuvāk iepazīties ar iemīļotiem latviešu māksliniekiem. Koncertus vada skatītāju iemīļotais diriģents Jānis Ozols.

Aptuveni pusotru stundu ilgajos “Brīvdienu mūzikas” koncertos gaidām klausītājus, kuri vēlas apmeklēt koncertus nesteidzīgā brīvdienas atmosfērā dienas gaišajā laikā, apvienojot to ar jauku pastaigu gar jūru vai maltīti Dzintaru koncertzāles restorānā “Vīna studija Maestro”. Biļešu cenas uz “Brīvdienu mūzikas” koncertiem – 12 eiro.

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 30 minūtes

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta