Bi-2 Special

«Bi-2 Special»

Visi hiti akustiskā un elektriskā skanējumā

Slavenā grupa «Bi-2» dodas tālāk: pēc pasaules turnejas pirmās daļas beigām ar albuma «Hallelujah» prezentāciju, grupa izsludina jaunu programmu ar nosaukumu «Special», kas 29.augustā skanēs Dzintaru koncertzālē.

Kas tajā īpašs? Jaunajā programmā grupa nolēma paļauties uz akustiku, klausītāju iecienītākos hitus atklātjot jaunā akustiskā skanējumā, turklāt daudzas jaunās «Bi-2» dziesmas šādā aranžējumā tiks izpildītas pirmo reizi, jo grupa akustiskos koncertus nav spēlējusi vairāk nekā piecus gadus. Tiesa gan, «Bi-2» neatstās savus klausītājus bez rokenrola, jo daļa dziesmu tiks izpildītas jau ierastajā skanējumā.

Turklāt skatītājiem «Bi-2» uzstāšanās laikā būs iespēja komunicēt ar grupas dalībniekiem: klausītāji dziesmu starplaikos varēs uzdot mūziķiem jautājumus un saņemt atbildes pat uz visnegaidītākajiem un viltīgākajiem jautājumiem.

«Bi-2» ir viena no populārākajām rokgrupām, kura veiksmīgi koncertē visā pasaulē: piemēram, 2023. gadā «Bi-2» aizvadīja pasaules turneju, kurā tika prezentēts jaunais albums «Hallelujah», nospēlējot vairāk nekā 50 koncertus Eiropas valstīs, Āzijā un Amerikā.

Jauns albums «Hallelujah» → band.link/b2_hallelujah

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta