BALTIJAS BALVA / NOSLĒGUMA KONCERTS / GALA GALANTE UN TRĪS TENORI

17.augustā plkst. 20.00 Dzintaru koncertzālē jaunās, unikālās “Baltijas Balvas/Baltic Awards” pasākumu noslēgumā notiks koncerts “GALA GALANTE UN TRĪS TENORI”. Unikālajā mūzikas programmā “Una fiesta de la musica” piedalīsies trīs pasaulē populāri tenori, kas uzstājās uz labākajām operas skatuvēmEdgaras Montvidas (Lietuva), Dmitro Popovs (Ukraina),  Raimonds Bramanis (Latvija). Klausītāji lieliskā izpildījumā dzirdēs ārijas no slavenajām operām “Aīda”, “Nabuko”, “Toska”, “Karmena” un “Traviata”. Koncertā skanēs populāras itāļu dziesmas, kā arī skaistas neapoliešu melodijas, kas klātesošajiem ļaus izbaudīt pasakainu Itālijas atmosfēru. Vakara īpašais viesis – neatkārtojamā, samtainā soprāna īpašniece, operas dīva Inese Galante, gaidāmi arī citi muzikālie pārsteigumi. “Una fiesta de la musica” būs neaizmirstami mūzikas svētki, kuros klausītāji varēs sajust leģendāro koncertu GALA GALANTE” neatkārtojamo atmosfēru jaunajā, spožajā un nozīmīgajā kultūras notikumā – “Baltijas Balvā/Baltic Awards.

***

“Baltijas Balva/Baltic Awards” – jauns ”Ineses Galantes fonda” projekts, kas top sadarbībā ar trīs Baltijas valstu – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas – sabiedriskajām un izglītības organizācijām, profesionālajām asociācijām un diplomātiskajiem pārstāvjiem. Apbalvojums tiks pasniegts izciliem Baltijas valstu pārstāvjiem par ieguldījumu mākslas, zinātnes un arhitektūras jomā, izceļot reģiona nozīmīgumu Eiropas līmenī.

Uzvarētājus noteiks Balvas ekspertu komiteja, tajā savu dalību jau apstiprinājusi bijusī Latvijas prezidente, politiķe un sabiedriskā darbiniece Vaira Vīķe-Freiberga, bijušais Latvijas prezidents, politiķis Valdis Zatlers, bijušais Igaunijas prezidents, politiķis Tomass Hendriks Ilvess, Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ivars Kalviņš, pasaulē plaši pazīstamais latviešu komponists Pēteris Vasks, latviešu dziedātājs, mūzikas un tekstu autors, producents Jānis Šipkēvics, atlases komitejas ģenerālsekretārs, Rödl & Partner vadošais partneris Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs Jens-Kristians Pastille un citi ietekmīgi Baltijas valstu sabiedriskās, kultūras un biznesa jomas pārstāvji. Komitejas priekšsēdētāja ir fonda dibinātāja, operas dīva Inese Galante.

Balva kļūs par spožu, plašu un nozīmīgu starptautisku notikumu, kas katru gadu norisināsies Rīgā un Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē vairāku dienu garumā. Pirmā “Baltijas Balva/Baltic Awards”.   notiks šā gada vasarā, no 15. līdz 17.augustam.

Aptuvenais koncerta ilgums: 2 x 45 minūtes ar pārtraukumu

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.