Balkānu ritmu karalis Shantel

Mūsu skatītāju uzstājīgie lūgumi ir uzklausīti, un viņš atgriežas festivālā! Muzikālais huligāns, īstens kosmopolīts, mākslinieks ar rumāņu, ebreju un grieķu saknēm Štefans Hantels, kurš vairāk pazīstams ar pseidonīmu “Shantel”, atkal mūs iepriecinās uz Dzintaru koncertzāles skatuves. Štefana Hantela mūzikā dzirdama Balkānu, fanka, regeja un pat roka ietekme. “Shantel” koncertos visi dejo! Hita “Disko Partizani” ekstravagantajam autoram un “Bucovina club” rezidentam ir dūzis piedurknē, jo šogad viņš uzstāsies kopā ar kādu latviešu mākslinieku. Kurš gan tas būs? Par to jūs uzzināsiet, atnākot uz koncertu!

“Shantel” jaunā kontekstā piedāvā noklausīties muzikālas pērles no Eiropas Dienvidaustrumeiropas, Tuvajiem Austrumiem un Vidusjūras, ļaujot sajust kultūru, kuras šedevri ir šie skaņdarbi. Viņam ir sava attieksme pret dažādu kultūru prezentāciju vienkopus.

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 30 minūtes

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta