BAHS un ne tikai…

Koncerts “Bahs… un ne tikai”- ta ir  īsta estētiska dāvana klausītājiem.

Labākie Baha darbi dažādu laikmetu un ēru komponistu apdarē. Šajā burvīgajā vakarā klausītājus gaida skaņu krāšņums un daudzveidība! Katrs no mums varēs izjust mūzikas maģiju, kas caurvij gadsimtus un vieno paaudzes. Tas būs vakars, pilns ar neaizmirstamām melodijām, kas atdzīvosies talantīgu mūziķu izpildījumā.

Klausītājiem tiks piedāvāta unikāla iespēja baudīt labākos Baha darbus apdarē no R. Šūmana, A. Ziloti, M. Hesa, G. Bernala, I. Frolova un koncerta solista čellista Kirila Varjaša.

Kirils Varjašs — ungāru čellists, kurš pēdējos desmit gadus atjauno un attīsta “Veco izpildītājmākslas skolu”. Viņš uzstājas koncertos dažādās pasaules valstīs gan kā solists, gan kā kamermūzikas ansambļu mūziķis.

Aleksejs Bahirs — latviešu vijolnieks, starptautisko konkursu laureāts, profesionāls mūziķis, kurš vienlīdz veiksmīgi piedalās gan klasiskos akadēmiskos projektos, gan dažādos mūsdienu mūzikas žanros. Viņa meistarība un daudzpusība ļauj viņam būt pieprasītam gan Latvijas, gan ārzemju skatuvēs.

Tatjana Čigorska — latviešu pianiste, starptautiska līmeņa koncertmeistare, mūzikas pedagoģe, aranžētāja, dažādu lekciju un kursu bērniem autore.

Mēs gaidām jūs, lai kopā baudītu Johana Sebastiāna Baha mūzikas krāšņumu un neaizmirstamus brīžus mākslas pasaulē. Nepalaidiet garām reto iespēju ienirt bagātajā muzikālajā mantojumā un izbaudīt tā mūžīgo skaistumu un aktualitāti.

Aptuvenais ilgums: koncerts sastāv no divām daļām, katra 40 minūtes gara, ar 20 minūšu pārtraukumu.

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta