Ara Malikian / Pasaules tūre 2023

ARA MALIKIAN – VIJOLE KARALIS

26.augustā plkst. 19:00 Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē uzstāsies viens no spožākajiem un izteiksmīgākajiem savas paaudzes vijolniekiem ARA MALIKIAN. Mūziķa mākslinieciskais vijoles spēles stils, bagātīgā muzikālā pieredze un novatoriskā pieeja ir kļuvusi par īpašu zīmolu pasaules mūzikas ainā.

Ara Malikjana koncerts Dzintaru koncertzālē klausītāju vedīs cauri dažādiem mūzikas stiliem, jo ar savu eklektisko repertuāru pazīstamais mūziķis savā repertuārā iekļāvis visdažādāko mūziķu darbu aranžējumus – sākot no Deivija Bovija līdz Johanam Sebastianam Baham un «Led Zeppelin», no Bjorkas līdz Paganīni. Vijolnieka priekšnesumu palīdzēs kuplināt viņa dibinātā grupa «Royal Garage».

Mūziķis dzimis Libānā 1968. gadā armēņu ģimenē, pirmo koncertu sniedza 12 gadu vecumā; vijoles spēli apguva mūzikas vidusskolā Hannoverē un vēlāk – Londonā.
Ara Malikjana neatvairāmā personība un fenomenālā enerģija viņam ir palīdzējusi iegūt neskaitāmas balvas, padarot viņu par ļoti pieprasītu mūziķi. Savas karjeras laikā viņš uzstājies kopā ar vairāk nekā 40 pasaulslaveniem māksliniekiem un kolektīviem, tostarp Stingu, Londonas kamerorķestri, Cīrihes kamerorķestri, orķestri «Maskavas virtuozi», Tokijas simfonisko orķestri u.c. 

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 30 minūtes

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

https://youtu.be/xH_sltxrHok

Uzzini pirms citiem!

Par mums raksta