42. starptautiskā Hansa Gabora Belvederes jauno operdziedātāju konkursa Baltijas reģiona atlases kārta

24. aprīlī plkst. 17.00 vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē norisināsies 42. Starptautiskā Hansa Gabora Belvederes jauno operdziedātāju konkursa Baltijas reģiona atlases kārta, kurā tradicionāli piedalās jaunie dziedātāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kas izņemami jebkurā Biļešu paradīzes tirdzniecības vietā vai mājaslapā (viena persona var izņemt līdz 10 ielūgumiem).

Konkursa atlases kārtas Eiropā, Kanādā un Amerikas Savienotajās Valstīs norisināsies no šī gada marta līdz maija beigām, savukārt konkursa fināls notiks Latvijā, Dzintaru koncertzālē no 2. līdz 9. jūnijam.

Prestižais Vīnes kameroperas dibinātāja Hansa Gabora vārdā nosauktais konkurss ir izšķirošs notikums jauno dziedātāju karjerā, jo, piedaloties konkursā, viņi iegūst ne tikai naudas balvas, bet arī pastāvīgus sadarbības piedāvājumus. Jau 42 gadu garumā konkurss jaunajiem vokālistiem ver durvis uz pasaules prestižākajām operas skatuvēm. Iepriekšējo dalībnieku un laureātu vidū ir operas zvaigznes Elīna Garanča, Andžela Georgiū (Angela Gheorghiu), Marina Meščerjakova (Marina Mescheriakova), Ildiko Raimondi (Ildikó Raimondi), Irina Samoilova (Irina Samoilova), Staņislavs Švecs (Stanislav Schwez) u.c.

Konkursa atlases kārtu var apmeklēt jebkurš interesents, iepriekš izņemot bezmaksas ielūgumus!

Papildus informācija jaunajiem operdziedātājiem un dalībnieku pieteikšanās atlases kārtai – www.belvedere-competition.com

Aptuvenais pasākuma ilgums: 2 stundas