Semjons Sļepakovs

ceturtdiena, 6. Jūl, plkst. 19.30

Norises vieta: Lielā zāle
Pasākuma organizators: V events agency, SIA

Aptuvenais koncerta ilgums: 2 stundas

6.jūlijā Dzintaru koncertzālē uzstāsies Semjons Sļepakovs – mākslinieks, kuru mīl par asu humoru un tikai viņam raksturīgu stilu.

Aktualitāte un unikālā izpildījuma maniere padara viņa ironiski sarkastiskās dziesmas par hitiem ar miljoniem skatījumu YouTube vietnē. Agrāk būdams slavenās Pjatigorskas KVN komandas kapteinis, šodien viņš ir top producents, šovu vadītājs, komiķis un savu dziesmu izpildītājs. Viņš ir arī dzejnieks un scenārists ar pārsteidzošu dotību: absolūti visiem projektiem, pie kuriem viņš ir strādājis, ir nemainīgi augsti reitingi un liela skatītāju interese.

Koncertā Semjons Sļepakovs izpildīs gan savus labi pazīstamus, skatītāju iemīļotus hitus, gan jaunus aktuālus darbus. Esiet gatavi no sirds izsmieties, jo mākslinieka uzstāšanās – tā vienmēr ir lieliska atmosfēra un neaizmirstamas emocijas!

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA “Dzintaru koncertzāle” mājaslapā. SIA “Dzintaru koncertzāle” neuzņemas atbildību šajā sakarā.

Pasākuma organizators: V events agency, SIA